Ця ванна витягує всі токсини з організму всього за 20 хвилин! Відчуй її цілющу силу!


Численні народи використовували англійську сіль протягом багатьох тисячоліть для тіла очищення організму, в садівництві, а також при прибиранні житлових приміщень.
Про це передає Ukr.Media.

Ця сіль відрізняється від інших тим, що вона є чистим природним мінеральним з'єднанням сульфату магнію, обидва з яких пропонують потужні переваги для здоров'я і детоксикації всього організму.

Вона легко вбирається через шкіру і потрапляє в кровотік. Шкіра являє собою пористу мембрану, яка поглинає її і видаляє токсини.

При додаванні у воду, ці солі стимулюють процес виведення зайвих солей і небезпечних токсинів з організму.

Магній є надзвичайно важливим для більш ніж 325 ферментів і заспокоює запалення, знімає нервове і м'язове напруження, стимулює кровообіг.


Сульфати необхідні для здорової шкіри, нервових тканин і суглобів. Ця суміш видаляє токсини і сприяє утворенню допоміжних засобів для створення ключових білкових молекул в тканині мозку і суглобів.

Використання регулярних сольових ванн, допомагає у випадках болі в м'язах, мікозі, позбавляє від грибка стоп і нігтів, подагру, лікує розтягнення й забиття, хронічні захворювання і болі, знімає запалення, очищає організм, а також регулює мінеральний баланс.

Перед використанням цієї солі, вагітним жінкам, людям з серцево-судинними захворюваннями, з відкритими опіками або ранами тіла, слід проконсультуватися з лікарем.

Як прийняти ванну з англійською сіллю:

Ви повинні будете витратити на ванну близько 40 хвилин, оскільки організм потребує 20 хвилин, щоб позбутися від токсинів, і 20 хвилин і більше він поглинає мінерали з води у ванні.

У ванну з теплою водою, додати англійську сіль в кількостях, як зазначено нижче:
Діти вагою до 27-28 кг: Додати 1/2 склянки солі для стандартного розміру ванни
Діти вагою 28 - 45 кг: Додати 1 склянку солі для стандартного розміру ванни
Діти і дорослі вагою 45-68 кг: Додайте 1 + 1/2 склянки солі для стандартного розміру ванни
Люди вагою 68-90 кг: Додайте 2 склянки солі для стандартного розміру ванни
Якщо ваша вага понад 90 кг, то на кожні наступні 50 кг, ви повинні додати 1/2 склянки солі більше.

Додаткові поради:

Для підвищення кількості в такій ванні антиоксидантів та посилення ефективності ванни, можна додати 1/2 склянки оливкової олії, яка корисна для шкіри і містить поліфеноли.

Ви також можете додати імбир або кайєнський порошок, щоб збільшити зігріваючі властивості ванни і виділенню більшої кількості токсинів через піт.
Уникайте мила, так як це буде заважати процесу детоксикації та дії мінералів. Після ванни рекомендується відпочити протягом 1-2 годин.

Перейти в кінець історії