Українська модель Юлія Ратнер стала головним відкриттям паризького Тижня моди (фото)


Юлія Ратнер стала учасницею першого сольного кампейна дизайнера П'єрпаоло Піччолі для бренду Valentino, і звернула на себе увагу.

Модель Юлія Ратнер з українського міста Запоріжжя стала учасницею шоу Valentino, зробивши 26 показів під час паризького Тижня моди в Парижі таких провідних брендів як Christian Dior, Cline, Maison Margiela, Dries Van Noten, Giambattista Valli, Alexander McQueen, Fendi, Marni Prada, передає Ukr.Media.

Серед осіб кампейна під авторством фотографа Девіда Сімса з'явилися і відомі моделі, і новачки. На чорно-білих портретах постали такі моделі як Лія Кебеде і Крісті Тарлінгтон, а разом з ними і Юлія Ратнер.Після того як Марія Грація Кьюрі покинула посаду креативного директора Christian Dior в липні минулого року, біля керма Valentino залишився на самоті П'єрпаоло Піччолі, і, судячи з рецензій критиків, колекція весна-літо 2017, представлена в готелі Саломон де Ротшильд, розвіяла будь-які сумніви в здатності дизайнера одноосібно правити брендом. Дебютна рекламна кампанія переконливо довела, що бренд Valentino в надійних руках.

Сам Піччолі зазначив, що у зйомці було вирішено об'єднати статичність портрета і спонтанність репортажу», тим самим продемонструвавши «швидкоплинність і мінливість часу». Кампейн в підтримку весняно-літньої колекції поєднав два формату фотозйомок: кадри з бекстейджа показу і чорно-білі фото, зроблені в студії.

Що стосується Юлії Ратнер, то минулої осені модель вдало відзначилася у зйомках кампейна resort-колекції для RED Valentino – «молодшого» бренду Valentino під авторством Кьюрі і Піччолі.


А в грудні Юлія стала обличчям показу Chanel Pre-Fall 2017 в паризькому готелі Рітц. Цією зйомкою керував сам Карл Лагерфельд, а вместье з українкою брали участь такі моделі як Наталі Вестлінг і Фаретта.

Перейти в кінець історії