Співачка Руслана планує виступити на "Євробаченні-2017"(відео


Руслана була запрошена на нацвідбір німецького конкурсу, в якості гостя.

Руслана була запрошена на нацвідбір німецького конкурсу, в якості гостя. Вона порадувала публіку виконанням пісні переможниці "Євробачення" від Швеції Loreen, а крім того прочинила завісу таємниці щодо свого виступу на "Євробаченні-2017" в Києві, передає Ukr.Media .

- Після виступу я спілкувалася з місцевими журналістами і на їх питання про участь у цьогорічному шоу "Євробачення", відповіла, що планую в рамках фестивалю представити нову пісню і фрагмент свого нового шоу, - розповідає Руслана Лижичко. - Ми з музикантами зараз практично не виходимо із студії і працюємо майже цілодобово. Вважаю, що так сильно втратити голову можна лише у двох випадках: якщо ти закохуєшся або якщо ти хочеш зробити пісню потужніше, ніж "Дикі танці", ще більш дику...", – поділилася співачка.


Виступаючи в Кельні, Руслана нагадала всім про тріумф своїх "Диких танців" на Євробаченні у 2004 році, вставивши звук трембіт з аранжування до хіту в свою версію пісні "Ейфорія", яка в свою чергу принесла в 2012 році перемогу шведської виконавиці Loreen. Руслана також вперше показала на сцені в Кельні свою нову вокальну манеру.

- В її основі лежить давня карпатська энерготрансовая техніка, яку я освоювала весь минулий рік, - саме ця техніка буде представлена у моєму новому синглі і альбомі! – розповіла співачка. - Саму пісню по вокальній манері я стилізувала під АВВА.

Публіка прийняла Руслану на "ура!". А та завершила свій виступ в Кельні вигуком на всю Європу: "Welcome to Ukraine again!".
Перейти в кінець історії