Живого місця не залишилось: З’явилися перші фото 50-річної Джанет Джексон після пологів

Через три тижні після пологів 50-річна Джанет Джексон (Janet Jackson) була помічена на вулицях Лондона під час покупок.

Співачку застукали папараці, коли вона виходила з дитячого магазину. Джанет була одна, без малюка, пише Корупція.Стар

На знімках видно, що Джексон залишилася вірна своєму новому стилю, більш скромному, ніж у молодості. Джанет була без макіяжу, в чорному костюмі і хутряній накидці.

Популярне: 

Кушанашвили назвал причину разрыва Бони с миллионером. Вы онемеете от правды!
Також помітно, що артистка поки не може прийти в потрібну форму. За час вагітності Джанет поправилася на 43 кілограми! Зараз її вага становить… 113 кілограмів! Однак пройшло ще не так багато часу з дня народження малюка, і зараз співачку явно хвилює стан новонародженого сина. Як відомо, вагітність проходила не зовсім гладко.

При цьому Джексон виглядає досить свіжо і, за словами близького джерела, дуже щаслива.

«І Джанет, та її дитина почувають себе добре. Вона найняла помічників по дому, так і її чоловік завжди поруч, підтримує її. Це була важка вагітність, але Джанет неймовірно щаслива, що народила здорового малюка. Вона і дитина перебувають під наглядом дуже хороших лікарів. Що стосується самого малюка, його мало хто бачив, Джанет не поспішає показувати дитину всім. Вона неймовірно рада бути мамою і розділяє свою радість тільки з самими близькими», — розповіло джерело.

Також стало відомо, що дружину Джанет Уисамму Аль-Ману все-таки вдалося умовити артистку змінити віросповідання — співачка прийняла іслам. За чутками, Уисамм наполягав на прийнятті дружини його релігії протягом п’яти років їхнього подружнього життя.
Перейти в кінець історії