Адель відмовилася розкривати подробиці особистого життя за 50 мільйонів доларівСкаржитися на матеріальну недостатність Адель не доводиться

Мільйони людей по всьому світу з великим інтересом спостерігають за життям сім'ї Кардашьян-Дженнер. На цьому реаліті-проекті не тільки продюсери, а й його безпосередні учасники заробляють мільйони доларів. Подібний успіх захотіли повторити і британські телевізійники. Вони навіть визначилися з ім'ям зірки, яку хотіли б зробити зіркою свого реаліті-шоу. Вибір припав на Адель, пише Корупція.СтарЗа право підглянути за особистим життям виконавиці продюсери готові були заплатити їй 50 мільйонів доларів. Адель, на превеликий подив авторів проекту, відповіла відмовою. Своє рішення співачка аргументувала тим, що такий проект неминуче завдав би шкоди інтересам її чотирирічного сина Анджело від бойфренда Саймона Конеккі. Адель вже не раз говорила, що Анджело є "подарунком з небес", тому ним вона не має наміру ні з ким ділитися. До того ж співачка зацікавлена в тому, щоб дати дитині гідне виховання і сімейну любов, а при постійній присутності в його житті працівників ЗМІ це просто неможливо зробити.

Відзначимо, що скаржитися на матеріальну недостатність Адель не доводиться.Днями був опублікований новий рейтинг журналу Forbes, де були підраховані доходи артистів за 2016 рік. Перше місце зайняла Адель, яка заробила в звітний період 80,5 мільйонів доларів.
Перейти в кінець історії