Андрія Данилка у прямому ефірі вивела з рівноваги претендента на участь у Євробаченні

Відомий полтавець обурився через пісню співачки Міли Нітіч, передає Корупція.Стар

Сталося це під час другого півфіналу національного відбору, який пройшов напередодні.

«Якщо там брав участь навіть я, то … Я думаю, ви добре заспівали, але це 2004 рік, а зараз 2017. Категорично ні. Це так банально. Ви йдете сюди…готуєтесь…для чого це", – обурився Данилко.

Популярне: 

Приголомшлива новина! Ніна Матвієнко зробила гучну заяву щодо Ані Лорак — всі шоковані

Згідно з даними «Вікіпедії», Пісенний конкурс Євробачення 2017 буде шістдесят другим щорічним конкурсом. Він проходитиме в Україні в місті Києві, після перемоги Джамали в 61-му конкурсі «Євробачення» року в Стокгольмі з піснею «1944». Конкурс проходитиме в Україні вдруге після 2005 року. У конкурсі візьмуть участь 43 країни.


Попередні строки проведення конкурсу оголошено 14 березня 2016 року під час зустрічі глав делегацій у Стокгольмі. Конкурс складатиметься із двох півфіналів (16 та 18 травня) і фіналу (20 травня). Ці дати було обрано Європейською мовною спілкою (ЄМС), щоб уникнути зіткнення конкурсу з будь-якими великими телевізійними і спортивними заходами, які проводитимуть у цей час. Проте, ці терміни може бути змінено в залежності від країни, що прийматиме конкурс, після схвалення довідковою групою під час зустрічі, яку проводитимуть після 61-го пісенного конкурсу Євробачення.

Перейти в кінець історії