Фанати переживають за здоров`я зірки: Леся Нікітюк сильно постраждала у Паттайї

Телеведуча тревел-шоу "Орел і Решка" розповіла про новий сезон проекту

Ведуча Леся Нікітюк на сторінці в Instagram розповіла про зйомки нового сезону програми "Орел і решка". Нікітюк разом з Регіною Тодоренко побувала в Таїланді, передає Корупція.ІнфоТелеведуча тревел-шоу "Орел і Решка" розповіла про новий сезон проекту Ведуча Леся Нікітюк на сторінці в Instagram розповіла про зйомки нового сезону програми "Орел і решка". Нікітюк разом з Регіною Тодоренко побувала в Таїланді, передає Корупція.Інфо Популярне: Мережа ошелешена: Яна Клочкова показала своє щастя v vvv vvvv У Паттайї Нікітюк постраждала від витівок мавп. "Ну як вам Паттайя сподобалася?! Мені дуже: слони, що танцюють, тигри, мавпи які дзюрили мені на спину. А ще Леді Бої, пляжі, фрукти. Однозначно РАЙ, навіть за 100 $", – поділилася Леся.У Паттайї Нікітюк постраждала від витівок мавп.

"Ну як вам Паттайя сподобалася?! Мені дуже: слони, що танцюють, тигри, мавпи які дзюрили мені на спину. А ще Леді Бої, пляжі, фрукти. Однозначно РАЙ, навіть за 100 $", – поділилася Леся.
Телеведуча тревел-шоу "Орел і Решка" розповіла про новий сезон проекту Ведуча Леся Нікітюк на сторінці в Instagram розповіла про зйомки нового сезону програми "Орел і решка". Нікітюк разом з Регіною Тодоренко побувала в Таїланді, передає Корупція.Інфо Популярне: Мережа ошелешена: Яна Клочкова показала своє щастя v vvv vvvv У Паттайї Нікітюк постраждала від витівок мавп. "Ну як вам Паттайя сподобалася?! Мені дуже: слони, що танцюють, тигри, мавпи які дзюрили мені на спину. А ще Леді Бої, пляжі, фрукти. Однозначно РАЙ, навіть за 100 $", – поділилася Леся.
Перейти в кінець історії