Розкішна Скарлетт Йоханссон в стильній фотосесії


Скарлетт Йоханссон стала героїнею березневого випуску журналу Marie Claire.

32-річна актриса знялася в стильній фотосесії, а в супровідному інтерв'ю розповіла про зйомки фантастичного бойовика "Привид в обладунках" (Ghost in the Shell).

"Я, звичайно, ніколи не могла припустити, що буду грати персонажа іншої раси", - відверто зізналася білявка. "Звичайно, я відчуваю величезний тиск, велика відповідальність лягла на мої плечі", - додала Скарлетт. Нагадаємо, після того, як Скарлетт затвердили на головну роль в мережі пройшла хвиля обурення. Причиною обговорення для цього послужила європейська зовнішність Йоханссон, яка, за словами критиків, не підходить для героїні з азіатським походженням.

У центрі сюжету фільму знаходяться учасники спеціального підрозділу, створеного для боротьби з кібертероризмом. Головна героїня Мотоко Кусанаги - кіборг, механічне та електронне тіло робота з розумом, пам'яттю і почуттями людини. У першій повнометражній анімаційній картині 1995 року розповідалося про те, як одного разу в глобальній мережі, до якої підключений кожен житель цього нового світу, з'явився вірус -самообучающаяся програма, що володіє власною свідомістю. Мотоко довелося взятися за розслідування. Прем'єра "Примари в обладунках" (Ghost in the Shell) пройде 30 березня 2017 року.


Перейти в кінець історії