Настя Каменських продовжує тішити фанатів спокусливими знімками (Фото)

Високі чорні ботфорти і сукню з глибоким декольте не менш надають пікантності знімка, але саме погляд і поза змусили прихильників оцінити фотографію.

Настя Каменських продовжує підігрівати інтерес до себе балувати своїх шанувальників новими еротичними фотографіями. В цей раз у своєму Instagram учасниця популярного дуету «Потам і Настя» опублікувала чорну-білу фотографію, де еротичність погляду розбурхує уяву шанувальників.

Високі чорні ботфорти і сукню з глибоким декольте не менш надають пікантності знімка, але саме погляд і поза змусили прихильників оцінити фотографію 80 тисячами лайками.

Каменських вважала за краще не коментувати фотографію, де і за яких обставин було зроблено фото. Вона залишила цю можливість своїм передплатникам, які в захваті від всіх її сценічних образів. Шанувальники засипали зірку компліментами про те, як вона гарна і шикарна, не забуваючи і обговорити цікаву позу, в якій постала Каменських на фото, назвавши її «чарівною і чарівною», а сам знімок викликає грають емоції.

Передплатники підкреслили, що зірка виглядає чудово, не дивлячись на реабілітаційний період після недавньої операції. Сама Каменських у соцмережі раніше повідомляла, що пройшла чергова операцію на нозі, але вже все добре і вона поправляється. Травму ноги співачки отримала в результаті невдалого приземлення після стрибка з парашутом. Вона зламала ногу і була прооперована вже кілька разів.
Перейти в кінець історії