Яких вітамінів не вистачає в організмі - ВИЗНАЧАЄМО!


Як визначити, яких вітамінів не вистачає твоєму організму і що робити, щоб заповнити їх недолік?

Відсутність вітамінів може спровокувати порушення в організмі
Ознаки нестачі вітамінів

A1 і A2 – куряча сліпота, кон'юнктивіти, сухість рогівки ока. В1 – поліневрит та інші порушення роботи нервової системи. 

В2 – сухість у роті, запалення язика і губ, хворобливі виразки в куточках рота. В3 – різні ураження шкірних покривів, безсоння, діарея, слабкість.

В4 – порушення в роботі печінки. В5 – болі в суглобах, судоми, ослаблення зору і пам'яті, випадання волосся.

В6 – головні болі, втома, шкірні захворювання, порушення апетиту, уваги, пам'яті, анемія.

В7 – ураження шкірних покривів, відсутність апетиту, нудота, слабкість, смуток, м'язові болі, набряклість мови. В10 – порушення в роботі кишечника.

В11 – порушення обмінних процесів організму. В12 – характерний, досить небезпечний вид недокрів'я. 

В13 – різноманітні шкірні захворювання. 

С – ослаблення імунітету, крихкість кровоносних судин і повільне загоєння ран, блідість і сухість шкіри, кровоточивість ясен, розхитування і випадання зубів, тьмяні слабкі волосся, алопеція, ламкість нігтів, хронічна втома, млявість, слабкість м'язового тонусу, болі в крижах, ногах і ступнях.

Вітаміни групи D – розм'якшення кісток і остеопороз, захворювання шкірних покривів.

Е – млявість, недокрів'я, безпліддя, м'язова слабкість і атрофія м'язів.

F – атеросклероз, прискорене старіння тканин. К1 і К2 – погана згортання крові. N – порушення в роботі печінки.

P – ламкість капілярів, судинні сіточки, синці, гемангіоми.

U – гастрит і виразкова хвороба.

Що робити?Якщо тебе турбують якісь з описаних симптомів, необхідно відвідати терапевта. Тільки кваліфікований фахівець зможе задати правильні питання, призначити аналізи на біохімію крові і поставити правильний діагноз, щоб прописати лікування. І, звичайно, важливо постійно піклуватися про своє здоров'я.

Оскільки добова потреба у вітамінах у людини не така висока, часто досить правильно, збалансовано і різноманітно харчуватися, не виключаючи з раціону якісь групи продуктів, не ігнорувати фізичне навантаження і часто бувати на вулиці.

І оскільки при недостатньому надходженні вітамінів в організм можуть настати досить небезпечні патологічні зміни, для підтримки організму в зимовий та весняний період важливо вживати збалансований комплекс вітамінів або харчових добавок, які зможе порадити лікар, виходячи з твоїх індивідуальних особливостей.
Перейти в кінець історії