Співачка Ані Лорак закрутила роман з архітектором(відео)


Відбулася прем'єра нової дуетної роботи Мота і Ані Лорак - "Сопрано",

Моп та Ані Лорак звикли дивувати публіку своїми дуетами та музичними експериментами. 2017-й рік не став винятком. Відбулася прем'єра нової дуетної роботи Мота і Ані Лорак - "Сопрано", передає Ukr.Media .

Артисти, які працюють в різних музичних стилях, вирішили створити спільний трек, під назвою "Сопрано".

"Сопрано" - ліричний трек про приреченої любові, де відносини на розломі і відновити їх вже неможливо. Прем'єра кліпу відбулася напередодні Дня Всіх Закоханих - 9 лютого.

Як ми дізналися, відео знімали протягом доби. За сюжетом - Моп і Ані Лорак живуть в різному часі.

Герой Мота - архітектор, живе в 20 столітті, Ані Лорак - дівчина з майбутнього. Але їх тягне один до одного, крізь час.Зйомки кліпу проходили в 2-х локаціях, які ототожнюють два різних часових простору. Між героями любов приречена, адже їм ніколи не судилося зустрітися.
Режисером кліпу став Заур Засєєв (Hoodyakov production). Оператором-постановником став Максим Осадчий, який відомий за своїми кіно-робіт "9 рота", "Спека", "Залюднений острів "Дуелянт" та ін.
Для зйомок кліпу спеціально будували складні декорації, а для героїв шили костюми.

- В цьому кліпі нам хотілося поекспериментувати і спробувати себе в нових образах, - розповідає Моп. - Кароліну слухачі, зазвичай, ототожнюють з елегантними і яскравими образами та сукнями, а в даному кліпі, т. к. вона грає героїню з майбутнього, спробувала себе в новій, більш сучасної стилістики. Але і я, відповідно, теж змінив свій образ - одяг в стилі хіп-хоп на класику. Таким чином, ми експериментували не тільки в музичному плані, але і зі стилем теж".Ані Лорак, у свою чергу, подякувала Мота за те, що запропонував їй виконати з ним незвичну як для її іміджу, композицію.

- Слова написані душею, і очевидно ця історія трапилася в житті самого автора, - каже Кароліна. - Тому, впевнена, вона буде близька всім нашим слухачам. Тут я постаралася передати свої відчуття, свої почуття за допомогою голосу. Мені здається, це саме той випадок, коли збіглися два голоси, два настрої, і перемогла пісня, яку ми адресуємо всім люблячим серцям. Я б хотіла побажати всім берегти своє кохання і як співається в "Сопрано", щоб це була "любов навіки". У кліпі ми експериментували з образами, і я думаю, що для моїх шанувальників, це буде приємний сюрприз".
Перейти в кінець історії