Прихильники розчаровані від побаченого: Анна Сєдокова розпухає на очах, обличчя не впізнати (ФОТО)

Чутки про вагітність Анни Сєдокової з’явилися ще наприкінці минулого року. Тоді говорили, що співачка чекає дитину від бойфренда, якого вона старанно приховує. В Мережу навіть просочилися фото Анни з кругленьким черевом, але представник зірки стверджував, що все це вигадки журналістів.

8 лютого Седокова розкрила карти: артистка написала в Instagram, що дійсно стане мамою втретє. Також Ганна розповіла, що скоро представить новий кліп, пише Корупція.Стар

«З кожним прожитим миттю в житті, ти починаєш все більше цінувати і оберігати головне — свою Сім’ю. Ви вже вибачте мене, що довго мовчала, але це таке #ЩАСТЯ,про яке навіть боїшся прошепотіти чужій людині. Скоро я стану мамою в 3 разу і я дякую Богові за це чарівництво! 14 лютого в День усіх Закоханих я представлю свою відео роботу і пісню #ПерваяЛюбовь, яка була написана мною, і це ще один мій довгоочікуваний дитинка. А так само 14 лютого з’являться — мій #АкустическийLiveAльбом,правдивий і дуже особистий. Його я створювала вже не одна) Я дякую вам за підтримку. Нехай у кожного з нас буде так багато щастя, що нам захочеться їм поділитися один з одним. Ми вас #ЛЮБИМО», — повідомила зірка.

Ім’я батька дитини співачка так і не повідомила. Нагадаємо, що у Ганни є дві доньки від різних шлюбів: 12-річна Аліна від футболіста Валентина Белькевича, який помер в 2014 році, і п’ятирічна Моніка від бізнесмена Максима Чернявського.
Перейти в кінець історії