“Пішов ти … ! Разом із своїм вугіллям”: Активісти торгівельної блокади відповіли Плотницькому

Ievgen Shevchenko
Новини стосовно торгівельної блокади:


1) В окупованому Алчевську зупинився меткомбінат, контрольний пакет акцій якого належить російському холдінгу «Євраз». Сталося це через нестачу руди, яка йшла з Криворожського ГОКу по залізничних коліях, що наразі є заблокованими. А належить ГОК тому ж «Євразу» (50%) і ще 50% «Смарт- холдінгу», власником якого є відома «православна сука» на ім’я Вадим #Новинський.

Тобто ви розумієте цю схему, так? Із Кривого Рогу на окуповані території йшла руда, там виробляли сталь, опісля її продавали. Прибуток йшов у кишені російських олігархів. А тепер вони щодня втрачають мільйони долларів, а #Гройсман в них спікером підробляє. Ось така х@йня, малята. А ви кажете, війна. Та яка там війна? Це в нас війна, а в них блядське АТО. І території під «ефективним контролем РФ». Курво блядське.


2) Очільник терористичної організації ЛНР пан #Плотницький заявив, що він готовий відновити постачання вугілля на неокуповані території України, та лиш в тому випадку, коли влада вибачиться за безчинство із цією блокадою.

Ну, якщо на рахунок вибачень, так то мабуть краще до Наді Савченко, ну або до Юри Тандіта. А ми тобі можемо дещо інше сказати: пішов ти на х@й, виблядок! Разом із своїм вугіллям, яке тобі дівати більше нікуди. Тож можеш жерти його і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Сволота. Вибачень воно просить, гівно козляче. Ти думай краще, чим зарплатню своїм бойовикам тепер платити, бо ж з українського бюджету ти тепер жодної копійки не отримаєш і вони в тебе порозбігаються, як ті кури голодні. Хоча хто його зна — може вугіллям візьмуть, по два мішка на рило, і будуть разом з тобою його жерти.

3) Ну а у Києві теж не скучно. Сьогодні пан Вовк, себто голова НКРЕ відповідаючи на запитання Andriy Gerus підтвердив, що формула «Ротердам+» в Україні працює і усі тарифи формуються саме за цим погодженим порядком. Таким чином голова Комісії з регулювання енергетичного ринку спростував заяву Гройсмана, який заявляв, що у поточних тарифах ціна «Ротердам+» не враховується.

Тобто ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідать. І здається мені, що відповідать доведеться дуже скоро. Бо на сьогоднішній день за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі «Ротердам+» вже переплачено понад 10млрд.грн., тобто десь на рівні 350млн.$. І ось тепер народу України дуже стало цікаво, по чиїх конкретно кишенях ці кошти розійшлися, як і коли вони повернуться до державного бюджету і далі до усіх тих, хто сплачував за електроенергію по завищених тарифах? Бо ж виявляється усіх нас просто най@бали, і уявіть собі, шановне паньство з Банкової та Грушевського, нам це дуже не сподобалось.

Ну, поки усе. На добраніч;)
Перейти в кінець історії