Кіркоров вліпив ляпаса акторові серіалу "Вороніни"


Філіп Кіркоров був запрошений в серіал "Вороніни" на роль самого себе. Ляпас від нього отримав актор Єгор Дронов.

За сценарієм Кіркорову слід вдарити по обличчю Дронова, що на знімальному майданчику з великими труднощами вдалося зробити поп-королю. Зірка сцени запевняє, що для нього це був жахливий момент, тому як битися він не любить.

Якщо йому доводиться виконувати це як акторська завдання, то для виконавця такі сцени - велике випробування. Але співак переконує себе в тому, що цю місію йому виконати необхідно.

Філіп Кіркоров стверджує, що іронізує під час акторських сцен, де йому доводиться грати самого себе. Зірка каже, що найпростіший спосіб втілення свого власного образу - посміятися над собою, з гумором поставитися до своєї ролі і показати пародію на себе.

У серіалі "Вороніни" була звичайна сцена з життя, щось схоже траплялося і з Кікоровим не так давно - під час приїзду з Франції Дідьє Маруані.

Виконавець з подивом дізнався, що в зйомках популярного на СТС серіалу "Вороніни" вже взяв участь Андрій Малахов і Микола Басков.

Кіркоров визнається, що як тільки серіал вийшов на екрани, він відразу ж його зацікавив і нагадав багато життєвих ситуацій. Поп-співак не заперечує можливості знову з'явитися в одній із серій.
Перейти в кінець історії