Ніхто не очікував: Настасья Самбурська вперше розповіла свою трагічну історію кохання


Настасья Самбурська поділилася історією з дитинства про перші почуття

Актриса Настасья Самбурська рідко говорить про своє особисте життя і сім'ю. А в нещодавньому інтерв'ю "Коллекции Каравана историй" вона розповіла історію зі свого дитинства. Настасья поділилася історією свого першого кохання. На жаль, воно було нерозділене, пише Корупція.Стар

Самбурська, як відомо, жила в селі і завжди була самостійною дівчинкою. Хоча і була профаном в справах любовних, все одно знала, що потрібно завжди привабливо виглядати для людини, яка тобі подобається.
Саме це Самбурська і робила. Вона завжди вбиралася і крутилася перед дзеркалом, щоб бути найкрасивішою в очах свого першого кохання.


Розповідали, що коли мені було три роки, я переодягалася по кілька разів за день і крутилася перед дзеркалом. І вже в сім років знайшла перед ким красуватися: пов'язала косинку на голову, сідала на гойдалки і чекала, коли він вийде з дому, просто для того, щоб його побачити. Коли мене питали, чи є у мене наречений, відповідала: "Так, є!" Тільки ось чотирнадцятирічний хлопчик про свій статус навіть і не підозрював. Ох вже це нерозділене перше кохання!


розповіла Настасья Самбурська.

Про минуле Настасья розповіла, а ось про відносини в дорослому житті вона нічого не говорить. Зазначає лише, що поки не готова до шлюбу і краще буде одна, ніж вийде за першого зустрічного:


Щасливо проживу одна, заведу кішку, врешті-решт! Все ж краще, ніж вийти заміж за першого зустрічного


заявила артистка.
Перейти в кінець історії