Кіркорову не припав до смаку дует Пугачової і Білана


Поп-королю Філіпу Кіркорову не припав до смаку дует Пугачової і Білана на святкуванні дня народження Яни Рудковської. Він не до кінця був присутній під час виступу, але заявив, що це "театр двох акторів".

На захід Рудковської прийшло близько 150 російських знаменитостей. Відзначали свято в особняку Ерихтон. Знаменитому продюсеру виповнилося 42 роки. Вечірка бвла грандіозною, гості відповідали і були одягнені в золотисте вбрання. Всі, хто прийшов привітати бізнес-леді, були не такими яскравими, як Білана і Пугачової.

Алла Борисівна мала честь виступити першою, вона говорила багато теплих слів про Яні Рудковської, що у неї чудовий син, і взагалі чудова сім'я. Після цього Пугачова представила гостям дует з Дімою Біланом. Вони заспівали композицію під назвою «Не отрекайся люблячи». У захваті від побаченого були не тільки присутні, але і ті, хто зміг це побачити виступ в інтернеті. Тільки Філіп Кіркоров назвав їх виступ "театром двох акторів" і покинув зал.

Яна Рудковська поділилася з передплатниками Instagram унікальним фото, де Пугачова і Дмитро виступали дуетом. Вона захоплено написала, що Алла Борисівна створила космічну атмосферу свята. Продюсер також подякувала всі свої "100 друзів" за подарунки та увагу.
Перейти в кінець історії