Діти Пугачової і Галкіна виховуються окремо один від одного


Діти Пугачової і Галкіна постійно перебувають під наглядом няньок. І ось, колишня няня молодшої дочки Примадонни вирішила розповісти про те, як же зоряне сімейство виховує двійнят Лізу і Гаррі.

З кожним днем діти Пугачової і Галкіна стають все популярнішими , і, можливо, зовсім скоро перещеголяють по популярності навіть своїх батьків. Двійнята Ліза і Гаррі народилися три роки тому. За словами кращої подруги зірки радянської та російської естради Аліни Редель, у дітей не тільки окремі кімнати, але ще й окремі няні, яких обирала безпосередньо Алла Борисівна, передає Ukr.Media.


Раніше доглядати за Лізою допомагала няня Валентина, яка мала таємну мрію, стати дизайнером одягу. І ось тепер, після трьох років служби на зоряне сімейство, жінка вирішила звільнитися і здійснити свою мрію.

В сім'ю Алли Пугачової і Максима Галкіна Валентина потрапила після того, як закінчила роботу на співачку Ірсон Кудрикову, яка дала їй рекомендації і особисто порекомендувала няню Примадонні.

Жінка зізналася, що їй було з маленькою Лізою дуже легко, так як вона зовсім не влаштовувала істерик і давала няні виспатися, прокидаючись не в 6 ранку, а о 9-й. З дівчиськом Валентина займалася з перших днів і дуже переживала щось зробити не так, адже вона працює на саму Аллу Борисівну.

Валентина завжди стояла на варті, поки спала дівчинка, так як жінці постійно здавалося, що з нею щось трапиться. "Якщо, не дай бог, з дитиною щось станеться, доведеться відповідати перед усією країною", - зазначила колишня няня Лізи Галкіної.


За дівчинкою няня не тільки доглядала, але і вчила її малювати, рахувати та читати. Валентина зазначає, що зіркові батьки ставилися до неї добре, забезпечуючи всім необхідним, а вона вирішила піти, так як втомилася, адже 24 години на добу проводила в будинку Примадонни, і не могла займатися своїм хобі – шити.

Від няні стало відомо, що Алла Пугачова приділяє багато часу двійнятам і стежить за їх музичним смаком, включаючи в дитячих тільки добрі пісні. Лізі і Гаррі дуже сподобалася виконавиця Любаша. Імена дітей також обирала артистка.

Відомо, що зірковому сімейству належить материнський капітал, як багатодітній матері, у розмірі більше 400 тисяч рублів, проте Алла і Максим поки не знають, на що витратити ці гроші.
Перейти в кінець історії