На очах у всіх: Як відомий блогер попустив Притулу — обурені шанувальники готують помсту

Між відомим українським блогером Русланом Кузнецовим і популярним ведучим Сергієм Притулою на сцені нацвідбору Євробачення-2017 зав'язалася суперечка.

Справа в тому що у Сергія закралися сумніви, чому така людина як Руслан має право представляти Україну на Євробаченні, пише Корупція.Стар

Дивись, Джамала перш ніж стати членом журі виграла Євробачення, Мілі Нітіч перш ніж вийти на цю сцену брала призи на "Новій хвилі", я вже давно пахаю на ТБ, а що зробив ти? Тобі не здається, що ні з того ні з сього, нахрапом, з першого разу претендувати на представлення України на Євробаченні-2017 – це надто круто? – зауважив ведучий.
На це блогер відповів запитанням про кількість підписників представника ТБ у Instagram.

Як виявилося у Притули наpазі в Instagram понад 31,5 тисячі підписників, натомість Руслан має 141 тисячу фоловерів у соцмережі та ще близько 700 тисяч прихильників у Youtube.

Хочу сказати, що це величезна робота, яку ми робимо в інтернеті. Це не так легко набирати підписників. Це насправді важко. Я зробив багато роботи щодо того, що ми знімали правильні та класні ролики, які подобаються людям. Ви запитували, чого ти досяг – насправді я дечого досяг та заслужив право брати участь у нацвідборі на Євробачення. Люди проголосували та відали свої голоси, за що їм величезне дякую, – підкреслив блогер.

Зазначимо, що ролики Руслана сподобалися і члену журі Андрієві Данилко.

Я на боці Руслана, я дивився Ваші пісні в YouTube, і мені сподобалися. Молодець, що прийшов, я бажаю тобі удачі та щоб ти пройшов у фінал, – наголосив митець.

Як відомо, Руслан Кузнецов (KUZNETSOV) переміг в онлайн-голосуванні, відтак отримав право брати учать у конкурсі. Інших учасників нацвідбору обирало журі.
Перейти в кінець історії