Ведуча "Орла і Решки" Регіна Тодоренко розповіла про особисте життя


У Мережі кілька раз з'являлися новини про те, що Регіна Тодоренко готується до весілля...

26-річна телеведуча Регіна Тодоренко, , не надто афішує своє особисте життя. У Мережі кілька раз з'являлися новини про те, що Регіна Тодоренко показала свого коханого і навіть готується до весілля, але в свіжому інтерв'ю зірка відкрила такі цікаві моменти з особистого життя, про які ніхто й не здогадувався, передає Ukr.Media.


Так, зірок ТВ зізналася, що зустрічалася з чоловіком практично на 20 років старший за неї. "Коли мені було 19 років, у мене були стосунки з відомим композитором, який був старший за мене на 18 років."


Хейтери можуть далі мусувати чутки про весілля Тодоренко, адже їй пропонували вийти заміж цілих 7 разів!

"Мені 7 разів пропонували вийти заміж. Колечка, які при цьому дарували, були вкрадені під час пограбування моєї квартири в Києві. До речі, я не купую собі колечко від Tiffany, оскільки вважаю, що якщо я куплю його собі сама, то вже ніхто не подарує мені це красиве обручку."

Також Регіна Тодоренко, яка в подорожах їсть в основному одну гречку, зізналася, що у свій час пережила стрес, так як в її успіх і талант ніхто не вірив, але вона продовжила стукати в закриті двері і тепер може похвалитися статусом "Кращою телеведучою".

"Коли мені було 17 років, я обійшла всі можливі кастинги в кіно і шоу талантів - "Танці", "Фабрика зірок" та інші. Мені скрізь відмовили." Але це лише підстьобнуло артистку до нових звершень. Зате тепер ми із задоволенням публікуємо Щоденник стилю Регіни Тодоренко і радіємо успіхам телезірки.
Перейти в кінець історії