Потап приголомшив фанатів "несподіваним" дебютом


Олексій Потапенко на своїй офіційній сторінці в Instagram оголосив про співпрацю з українською співачкою Юлією Думанською.

Відомий український продюсер Олексій Потапенко оголосив про свою співпрацю з виконавицею Юлією Думанською, передає Ukr.Media.

Відомий продюсер і тренер шоу Голос країни (1+1) Олексій Потапенко на своїй офіційній сторінці в Instagram оголосив про співпрацю з українською співачкою Юлією Думанської.

Для Думанської це вже не перша робота з Потапом і його продюсерським центром MOZGI Entertainment.

Минулого літа команда знімала кліп Потапа Стріляй для Юлії.

Зараз же, враховуючи попит на україномовну музику, львів'янка Юлія попросила Потапа і Руслана Квінту написати для неї сучасний хіт українською мовою. Звичайно ж, для співачки це буде не перша україномовна пісня у її репертуарі, але ось для Потапа — це несподіваний експеримент — саме він є автором тексту нової пісні. Композитор Руслан Квінта працював над музикою до пісні, яка, за словами самого Олексія Потапенка, не стане хітом, а шлягером.

"Вродлива і талановита Юлія Думанська записала нову пісню, це точно буде хіт, ні навіть не хіт — шлягер рідною, чекайте на сингл та кліп!“ —написав Потап українською мовою, чим здивував деяких своїх передплатників.

А ось Юлія Думанська каже, що ця пісня близька їй як ніколи, але поки що не розкриває всіх карт.

“Пісня, звісно ж, про кохання! Я не можу співати про інше, це те, що хвилює мене кожен день і кожну хвилину. Артист завжди повинен співати про те, що близьке саме йому, тоді це буде мати успіх у публіки. А також я хочу, щоб у українців було більше і більше хітів саме рідною нам мовою“, — коментує свою співпрацю з Потапом і Квінтою Думанська.

Відомо, що незабаром на цей україномовний трек командою Потапа — MOZGI Entertainment – буде знято кліп.
Перейти в кінець історії