Федір Бондарчук і Пауліна Андрєєва незабаром стануть батьками (фото)


Красномовне фото в Instagram актриси повідало всім передплатникам, що зоряна пара Федора Бондарчука і Пауліни Андрєєвої незабаром стане батьками.

Фото досить романтичне і звичайне, де актриса щось шепоче на вухо своєму коханому, але сама суть знімку нижче – кругленький живіт Пауліни говорить про те, що вона в цікавому положенні.Напередодні актриса повністю почистила свою сторінку в соцмережі і залишила лише це зворушливе фото, яке і стало причиною розмов про те, що вона вагітна і Федір Бондарчук незабаром стане батьком.

Варто відзначити, що пост Пауліни Андрєєвої зібрав миттєво безліч лайків і репостов, при цьому викликавши масу емоцій і побажань від шанувальників на адресу пари. Передплатники почали активно обговорювати майбутню подію в сім'ї Бондарчук-Андрєєвої, називаючи їх чудовою парою. Шанувальники зазначили, що вони підходять один одному, а 49-річний режисер виглядає дуже щасливим і вони переконані, що таким його робить саме Андрєєва.

Сама ж російська актриса ніяк не коментує ні чутки, ні повідомлення шанувальників під фото, ні саму «вагітну» фотографію. Пауліна Андрєєва завжди була дуже закритою і категоричною у питаннях про особисте життя. Журналістам зірка завжди каже, що готова обговорювати тільки питання про її професію.
Перейти в кінець історії