Британка показала страшне відео з привидом "чорного монаха"


За твердженням жінки, дух охороняє її, але дуже старається - виганяє всіх чоловіків з дому.

Мешканка британського містечка Уейкфілд Трейсі Проктор заявляє, що якийсь привид відлякує від неї чоловіків. Дух "живе" у жінки вдома, де не може спокійно переночувати жоден представник сильної статі.

Про це повідомило видання Daily Mail, передає Ukr.Media.

Для 52-річної Проктор "домашній" дух став справжнім кошмаром особистому житті. Вона не може запросити до себе кавалера або друзів-чоловіків навіть на кілька годин. А якщо чоловік ночує у неї, то більше ніколи не переступить поріг будинку. Ночами привид виє, гримить по трубах, скидає речі і наводить інший жах. Самий "ефектний" прийом у нього - постати в образі похмурої фігури у напівосвітленому кімнаті. Всі, хто бачив привид, описували його однаково. З-за цього потойбічного гостя прозвали "чорним монахом". Навіть у джентльменів з міцними нервами душа йде в п'яти, і вони поспішають на вихід, незважаючи на глибоку ніч.

За словами британки, коли вдома вона одна, то привид її не турбує. Проктор зробив висновок - "чорний монах" її охороняє, але дуже старається. У матері двох дітей яка розлучилася багато років тому і з тих пір не мала серйозних стосунків. Адже чоловіки просто від неї тікали, забуваючи в жаху деякі речі.
Втім, на відео "привид" з'являється перед камерою не в образі чорної фігури, а якоїсь безформною біло-синьої субстанції. Люди в кімнаті її не побачили, зафіксував тільки об'єктив. Втім, скептики стверджують, що Проктор просто нудно жити одній і вона вигадує різні історії. А відео, мовляв, з сучасними програмами зможе підробити навіть школяр.
Перейти в кінець історії